TEMASSIZ ATEŞ ÖLÇER (MINI THERMAL BOX)
TEMASSIZ ATEŞ ÖLÇER (MINI THERMAL BOX)
TEMASSIZ ATEŞ ÖLÇER (MINI THERMAL BOX)

TEMASSIZ ATEŞ ÖLÇER (MINI THERMAL BOX)

Fiyat : ₺11.306,88  + KDV
KDV Dahil : ₺13.568,26

 

Kızılötesi Vücut Isı Ölçer

Rothenberger Infrared Termometre

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
▪️İnsan Vücudu Sıcaklık Taraması: Vücut sıcaklığını ölçüp ekranda gösteren yüksek hassasiyetli minyatür,  24 saat çalışabilen dinamik kızılötesi vücut sıcaklığı monitörüdür.
▪️Temassız Sıcaklık Ölçümü: Algılama mesafesi 1-20 cm'dir. Algılama yüksekliği kullanıcı tarafından özelleştirilebilir.
▪️Üst Düzey Bileşenler: Avrupa menşeli bu sensör, istikrarlı performansa, güvenilir kaliteye ve kızılötesi dedektöre sahiptir.

▪️Modüler Bileşen Tasarımı: Sıcaklık ölçüm fonksiyonlarına ulaşmak için tek başına kullanılabilir veya farklı ekipman ve cihazlara entegre edilebilir.
▪️Kolay Kullanım: Kurulum gerektirmez, hemen devreye alınabilir.
▪️Metal Malzeme: Dayanıklı ve kolayca deforme olmayan veya hasar görmeyen metal kasaya sahiptir.
▪️Hızlı Tarama: Kızılötesi sıcaklık verilerini aktif olarak toplar. Sıcaklık ölçümü 1 saniyeden daha kısa sürede hızlı bir şekilde tamamlanabilir.
▪️Temassız Sıcaklık Ölçümü: Sabit kızılötesi sıcaklık sensörü, sıcaklık ölçüm personeli ile ölçülen kişi arasında çapraz enfeksiyona neden olabilecek doğrudan temastan kaçınmak için insan bileğinin veya alnının sıcaklığını ölçer.
▪️Acil Anons: Sıcaklık ölçümünü geçtikten sonra, kişi iki tür anons duyar. Birincisi; “Sıcaklığınız normal” anonsudur. İkincisi ise olağan dışı ısı sıcaklığını ifade eder ve bu anons ise "Lütfen Tekrar Kontrol Edin" şeklindedir. Farklı dillerde özelleştirilebilir.
▪️Panel Ekranı: Yüksek parlaklıkta dijital ekrana sahiptir ve panel bilgileri açıktır.
▪️Anti-Yüksek Sıcaklık Yanlış Alarmı: Son derece akıllı sıcaklık ölçüm programı, yüksek sıcaklık ve doğrudan güneş ışığından kaynaklanan yanlış alarmı önler.

 

ÜRÜN TANITIMI
Kızılötesi sıcaklık ölçüm cihazı, insan vücudunda yüzey sıcaklığı tarama aletidir. Test sonuçları, belirli bir ortamdaki nesnelerin veya kişilerin gerçek zamanlı sıcaklık değerlerini yansıtır. Mobil, taşınabilir ve hafif, iç veya dış mekanlarda herhangi bir yere takılabilir.
ROTHERM BOX Mini Dedektör, insan vücudunun sıcaklığını ölçmek için benzersiz ve temassız kızılötesi yüzey sıcaklığı algılama teknolojisi kullanır. Bu dedektör, anormal vücut ısısını sesli uyarı ile göstererek büyük ölçekli enfeksiyon hastalıklarını ve pandeminin etkili bir şekilde önlenmesinde önemli bir işleve sahiptir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR