HAKKIMIZDA

ZPLAST içme suyu, doğalgaz, arıtma, jeotermal ve tarımsal sulama sistemleri, uygulama ve tedarik ağındaki müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılama amacı ile kurulmuştur. Amacı doğrultusunda müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmeyi hedeflemekte, bunun için ürün portföyünü sürekli geliştirmektedir. Zplast yüksek kalite standartlarına sahip, uygulama kolaylığı sağlayan teknolojik ürünler ile ön plana çıkmakta ve rakiplerinden farklılaşmaktadır.

 

Kaliteden taviz vermeyen üretim vizyonu, otomasyon ve robotik sistemlerle donatılmıştır. Ar-Ge çalışmalarına çok önem veren ve makine parkını sürekli yenileyen Zplast, sektörün teknoloji ve kalite öncüsü “PLASSON”un Türkiye distribütörüdür. Plasson’un ürün gamında Elektrofüzyon (EF) ek parçalar, Seri 1 Push-Fit sistemi, Kablin ek parçalar, PVC boru ve ek parçalar, Elektro Füzyon Kaynak Makinaları ve Ekipmanları bulunmaktadır.  Bunun yanında alın kaynağında kullanılan Spigot (SP) ek parçalar, içme suyu iletim hatlarında kullanılan HDPE 100 ve doğalgaz iletim hatlarında kullanılan HDPE 80 plastik boru ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Otomatik sulama sistemlerinde Dünya'nın en büyük iki firması olan Rain Bird ve Hunter Sulama ürünlerininde de stoklu çalışması ile rakiplerine fark atmaktadır.

Sıhhi tesisat malzemelerinde Wavin Plastik, Vesbo Boru ile iş birliğinde olan firmamız üst yapı uygulamalarında etkin rol almakta.

Hırdavat malzemelerinde Dünya lideri olan Alman Rothenberger markasının da temsilciliğini yapmaktayız.

PVC boru ve ek parçalarında Pimtaş marka, kablin ek parçalarda ise Poelsan marka ürünlerin satışını yapmakta olan firmamız; bu geniş ürün gamı ile iş ortaklarının komple ihtiyacını karşılamakta, hızlı tedarik ve doğru servis süresi ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Yurt çapında hizmet veren geniş bayi ağı, kaliteli ve teknolojik  ürün gamı, doğru ve zamanında servis, uygulama eğitimleri, satış sonrası destek ve çözüm odaklı yaklaşımı ile Zplast, sektörde farklılaşmaya devam etmekte ve her geçen gün iş ortakları ile büyümektedir.  

 

Vizyon
Çözüm üreten yaklaşımlar ve kalite ile farklılaşmak.

Misyon
Sürdürülebilir büyüme yaratacak portföy genişlemesi ile müşterilerine değer katmak. 

 

DEĞERLERİMİZ

İnsana Saygı
İnsan faktörünün başarının temelini oluşturduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımıza en az en iyi müşterimize yaklaşım biçimimizle yaklaşır, her koşulda saygı gösterir ve değer veririz.

 

Topluma Saygı
İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlıyız.

 

Dürüstlük
Müşterilerimize ve birbirimize karşı dürüstlük en önemli değerimizdir. 

 

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını objektif bakış açısı ile tam olarak anlamak, geniş bir perspektifte değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak temel stratejimizdir.

 

İşbirliği
Başarılı bir şirket olmak için müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi iş ortaklarımız olarak görür, stratejilerimizi günümüz ve değişen dinamikler çerçevesinde, birlikte gerçekleştiririz.  

 

Kalite
Yaptığımız her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. Bütün müşterilerimize kaliteli ürün, servis ve çözüm sağlamak en önemli amacımızdır. 

 

İnovasyon
İnovasyon, sektördeki farklılığımızı, başarımızı, karlılığımızı, gelişmemizi ve lider konumumuzu sürdürmenin temelidir.

 

Performans
Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlarız. O işi bir dahaki sefere daha iyi yapmanın yollarını ararız. Hatalarımızdan ders çıkarırız. Çalışanlarımızla birlikte kazanır ve büyürüz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR