PGV-100G-B 1
PGV-100G-B 1

PGV-100G-B 1'' BSP GLOB SOLENOID VANA İÇ DİŞLİ

Fiyat : ₺109,33  + KDV
KDV Dahil : ₺129,01

1

İç çapı: 1"
Yükseklik: 13 cm
Uzunluk: 11 cm
Genişlik: 6 cm

Bu çalışkan, ağır şartlara uygun vana, Hunterın çizgi üstü vanalarının en iyi özelliklerini sunar. Çoğu bireysel ve ticari saha uygulamasının zorluklarına dayanacak sağlamlıkla üretilen PGV çeşitli konfigürasyonlarla sunulmaktadır. Küçük peyzaj alanı uygulamaları için, PGV 1" gövde de 4 değişik biçimde sunulmaktadır: açılı, ,glob, erkek dişli x erkek dişli veya erkek dişli x rekorlu tasarım. Her modelin debi kontrolü olan ve olmayan versiyonu vardır. Büyük peyzaj alanı uygulamaları için, PGV 1-1/2" ve 2" glob/açılı modelleriyle (debi kontrollü) gelmektedir. Tüm modeller dayanıklı, yüksek kalitede konstrüksiyona ve gerilim hatalarını önlemek için sağlam bir diyaframa sahiptir.

Uygulama: Bireysel/Hafif Ticari

Boyut: 1½" (40 mm), 2" (50 mm)

Debi: 5 - 34 m3/sa, 57 - 570 l/dk

 

ACCU SYNC™ ÖZELLİKLİ

Hunter'ın yeni Accu Sync basınç regülatörü ile sprinklerde oluşabilecek aşırı basınç durumlarını engelleyin ve önemli ölçüde su tasarrufu sağlayın.

 

 

ARITILMIŞ SU AYIRT ETME KAPAĞI

Mor kapaklar içilebilir olmayan sulama suyu kullanılan yerleri belirtir.

 

 

DEBİ KONTROLÜ

Her bölgede debiyi ve basıncı hassas bir şekilde ayarlayarak sistemin verimliliğini en üst düzey çıkarır ve ömrünü uzatır.

 

 

HUNTER Sulama Vanaları Kullanımı ve Üretimi

Hunter'ın vana hattı, bireyselden golf sahaları uygulamalarına kadar tüm uygulamalara uyan geniş bir model çeşitliliğine sahiptir.

 

HUNTER Sulama Vanaları Zamana Karşı Duran Tasarım

Hunter vanalar zamanın yıpratıcılığına karşı hep görev yapmak üzere tasarlanmıştır.